Tarnetingimused ja tagastus 

 Kohaletoimetamine 

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Tellimused töödeldakse tavaliselt 2-4 tööpäeva jooksul.

Tarbetute viivituste vältimiseks veenduge, et kogu tarne- ja arveldusinfo on õige.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine 21 kalendripäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul. Sellest teavitatakse ostjat eelnevalt.

Kui Veebipood on veebilehel või tellimuse kinnituses teavitanud ostjat tarneprobleemidest ja 30  kalendripäeva ületavast tähtajast, kohaldub Veebipoe poolt avaldatud tähtaeg.

Tarnetasu iga tellimuse eest Eestisse, Soome, Lätti, Leetu on sama, olenemata tellimuse suurusest või kaalust. Iga tarneviisi maksumus on selgelt märgitud ostu vormistamise protsessis. Kui me ei saa teie tellimust täielikult kohale toimetada ja peame teostama rohkem kui ühe tarne, ei võeta ühegi järgneva tarne eest lisatasu.

Kui klient tellib tooteid väljapoole EL-i tarnimiseks, võtke arvesse, et kliendi ostule võivad kehtida imporditollimaksud ja maksud, mis maksustatakse kauba sihtriiki jõudmisel. Kõik sellised tollivormistusega seotud tasud peab kandma klient ja me ei tagasta neid, kui klient toote tagastab.

Tarneajad võivad erineda sõltuvalt sellest, kuhu tellimus tarnitakse. Aeg-ajalt võib esineda viivitusi kõrgperioodidel või ootamatute sündmuste korral.

  • Eesti, Soome, Läti, Leedu – 1 kuni 3 tööpäeva – Itella Smartpost
  • Ülejäänud EL – 10–14 tööpäeva – DPD
  • Ülejäänud maailm – kuni 14+ tööpäeva

Taganemisõigus ja vahetus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on  vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja  toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus  alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Raha tagastamise või vahetuse saamiseks peate meid teavitama 14 päeva jooksul alates kauba kohaletoimetamisest. Palun saatke meile e-kiri aadressil info@hannakorsar.com 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Palun esitage oma tellimuse number ja tagastamise/vahetuse põhjus.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Esemed peavad olema kandmata ja ideaalses seisukorras ning originaalpakendis ning kõik rõivasildid veel küljes. Teie vastutate tagastamise saatmiskulude eest. Me ei saa raha tagasi maksta esemete eest, mis meie stuudiosse ei jõua. Soovitame oma tagastuspakki jälgida ja kindlustada.

Kui just meiepoolse vea tõttu ei ole saatmiskulud tagastatavad.

Kui teie tagastus on kätte saadud ja kontrollitud, saadame teile e-kirja, et teavitada teid, et oleme teie tagastatud kauba kätte saanud. Pärast kinnitamist töödeldakse teie tagasimakset ja krediit rakendatakse teie krediitkaardile või algsele makseviisile.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel laekunud maksed.

Pretensiooni esitamise õigus ja vaidluste lahendamine

Kui ostja ja veebipood ei suuda vaidlust kokkuleppe teel lahendada, võib ostja pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja veebipoe vahelisest lepingust tulenevaid vaidlusi. Vaidluste lahendamine tarbijavaidluste komisjonis on ostjale tasuta. Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu vaidluste lahendamise organite poole.

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@hannakorsar.com või

helistada telefonil:+372 525 9870.

 

0